środa, 31 grudnia 2014

Projekt DENKO vol. 10 listopad - grudzień 2014

Dzisiaj postanowiłam uporać się z ostatnimi zużyciami tego roku. Mimo upływu 2 miesięcy nie nazbierało się tego dużo i jak zwykle dominują produkty do włosów... Czemu? Naprawdę nie wiem. Kolorówka ostatnio wcale nie ubywa a wręcz odwrotnie mam wrażenie, że się rozmnaża jak króliki :P Co do tych zużyć to mam tu dzisiaj kilka moich bezwzględnych faworytów oraz kilka kosmetyków, które znalazły się w mojej łazience zupełnie nieplanowane.
Zapraszam :)


czwartek, 11 grudnia 2014

Sypki pigment Maybelline Color Tattoo Pure Pigments 24 hr

Zakup sypkich pigmentów zdarza mi się naprawdę sporadycznie i też nieczęsto po nie sięgam. Marka Maybelline w swojej ofercie posiada takie i raz po raz daję się skusić właśnie na ich pigmenty. Dlaczego? A to dlatego, że odcienie wg mnie są całkiem fajne. Mimo, że z poprzedniego TU nie byłam do końca zadowolona to postanowiłam spróbować jeszcze raz.
Dzisiaj pokazuję 55 Bradley Brazen.
Idealny odcień do moich ulubionych delikatnych makijaży :)


środa, 10 grudnia 2014

Wyniki + bonus moje dwa makijaże do pracy :)

Uwaga, uwaga, mam wyniki i przepraszam, że dopiero teraz ale zgłoszeń było bardzo dużo a chciałam dokładnie wszystko sprawdzić. Cieszę się, że rozdanie Wam się podobało. Już szykuję dla Was kolejną niespodziankę w której również będzie do zgarnięcia kosmetyk tej marki, tym razem do twarzy. Zatem bądźcie czujni i zaglądajcie :)
A łapka Stelli wybrała karteczkę z nikiem:

Panna Vejjs

Serdecznie gratuluję zwycięzcy :)
Proszę o email z danymi do wysyłki.

Bonusowo...
Mój makijaż do pracy. Zazwyczaj lekki i podkreślający delikatnie oczy. Kiedyś więcej szalałam z kolorami, teraz stawiam głównie na ciepłe brązy i delikatne róże, wszystko z domieszką złota. 


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...