niedziela, 21 czerwca 2015

IV Poznańskie Spotkanie Blogerek :)

Wszystkie spotkania blogerskie przez ponad cztery lata blogowania policzyłabym na palcach jednej ręki. Bycie podwójną mamą na etacie i jednocześnie blogerką naprawdę nie jest łatwe. Ale kocham wszystkie swoje życiowe role i do każdej podchodzę z pełnym zaangażowaniem i pasją.
Kiedy Dezemka napisała na blogu, że organizuje kolejne spotkanie wiedziałam, że muszę tam być... I udało się :) 
13 czerwca, godzina 12:00, restauracja Republika Róż w Poznaniu to było to miejsce i ten czas. Kilka osób miałam okazję już poznać i spotkaliśmy się po raz kolejny: Sweet & Punchy, Dezemka, Majlajf, Obsession, Różowa Szpilka, Yasinisi - dziewczyny ściskam ciepło! Cieszę się, że poznałam wreszcie także inne blogerki. Było mi bardzo miło! Czas upłynął tak szybko, że czuję lekki niedosyt, no ale ja jestem wiecznie nienagadana :P
Zapraszam na krótką relację foto z tego spotkania :-)


niedziela, 14 czerwca 2015

Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil PRIMER, Ulubiony spray ochronny do włosów :)

Dobrych kilka lat temu (okres studiów) uwielbiałam wręcz odżywki w sprayu do tego stopnia, że nie używałam żadnych, które wymagają zmycia wodą. Oszczędność czasu była dla mnie bardzo ważna, niestety jak się później okazało kosztem jakości włosów. Po kilkunastu miesiącach tego rodzaju pielęgnacji włosy były w fatalnej kondycji. Potrzebny był nowy plan działania i nowe produkty. 
Później przez kolejnych kilka lat nie zwracałam wcale uwagi na produkty w sprayu aż skuszona wieloma pozytywnymi opiniami włosomaniaczek musiałam spróbować... Bumble and bumble Hairdresser's PRIMER to o nim dzisiaj więcej niż kilka słów, zapraszam :)


piątek, 12 czerwca 2015

Projekt DENKO vol. 12 kwiecień - maj 2015 kilka opinii w pigułce, ulubione kosmetyki i odkryte buble :)

Maj i czerwiec to dla mnie miesiące bardzo wyczerpujące stąd i na blogu zrobiło się nieco ciszej. Postanowiłam troszkę to nadrobić i wrzucić to co udało mi się zużyć przez dwa wiosenne miesiące. Odkryłam kilka fajnych produktów ale też kilka bardzo mnie rozczarowało, jeśli jesteście ciekawi co zyskało moje uznanie zapraszam dalej :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...