niedziela, 15 listopada 2015

Anastasia Beverly Hills Contour Cream Kit Fair SWATCHES | kremowe konturowanie z ABH Fair

Jakiś czas temu obiecałam, że pojawią się próbki koloru nowej palety do konturowania w wersji kremowej od Anastasia Beverly Hills. Oto one :)
Paleta wg mnie jest skierowana do typowych bladziochów. Mało tego wszystkie odcienie są w chłodnej tonacji! Odcienie soft light oraz fair są naprawdę bardzo jasne przy tym krycie mają niemalże 100%. 
Dodatkową zaletą jest to, że przy tak dużej pigmentacji sama formuła nie jest zbyt ciężka i skóra nie dusi się pod takim makijażem. Ponadto kosmetyk zawiera także składniki pielęgnujące skórę jak skwalen czy różne oleje roślinne. Zainteresowanym polecam zerknąć na skład.

środa, 11 listopada 2015

Projekt DENKO vol. 13 czerwiec - październik 2015 czyli kilka mini recenzji w pigułce - ulubione kosmetyki i odkryte buble :)

Kiedy zerknęłam na poprzedni post z "denkiem" nie mogłam wprost uwierzyć, że minęło aż tyle miesięcy! Czas jednak się nie zatrzymał tak jak życie na blogu a szkoda... 
W okresie letnim sięgałam głównie po drogeryjne kosmetyki, również polskie marki, które od dłuższego czasu mnie ciekawiły. Jeśli jesteście ciekawi co zwróciło moją uwagę zapraszam dalej :)


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...