Ciasteczka czyli So Sweet Blog Award


Nie mogłam tego wyróżnienia zostawić tak po prostu... Przecież doceniamy tu naszą pracę, inspirujemy się, odpoczywamy, mamy swój własny świat :)
Dziękuję serdecznie Idalii za wyróżnienie, czym sobie zasłużyłam możecie przeczytać tutaj :)

Pomimo, że zaglądam na setki blogów i bardzo wiele z nich bardzo sobie cenię to kochani nie obraźcie się ale zmienię zasady i wskażę  dzisiaj tylko jedną nominację do So Sweet Blog Award. 
Zatem wyróżnienie od Scooby Ciasteczka otrzymuje blog Gosi Projekt "Postanowienie Noworoczne". Dziękuję Ci za cenne rady, wskazówki, za wsparcie... Podziwiam Twoją motywację, zawsze uważałam, że jesteś niesamowitą  ciepłą osobą. Pozdrawiam serdecznie :)

P.S. Przy okazji przepraszam wszystkich za moją wrześniowa nieobecność, niestety ten miesiąc nazywam miesiącem wyrwanym z życiorysu - oczywiście tylko z powodu pracy :/ Już wkrótce postaram się jakoś ogarnąć, może pokaże Wam pierwszy OOTD, zobaczymy... :P


Komentarze

 1. Gratuluję :) I dzięki Tobie poznałam ten fajny blog. Faktycznie - motywacji tam nie brakuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję wyróżnienia i dziękuję również za wyróżnienie mnie - nie spodziewałam się... dziękuję Ci za wszystkie miłe słowa :) nawet nie wiesz jak mi miło :)
  pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję !:))
  pozdrawiam,zapraszam!;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Ślad w postaci komentarza jaki zostawisz po sobie jest dla mnie dowodem na to, że blog i treści w nim zawarte są ciekawe i godne uwagi. Dziękuję za każde słowo czytam je z przyjemnością :)

instagram @stellalily_pl