GIVENCHY Prisme Libre Skin-Caring Matte - Przegląd nowości marki, SPRING 2022!

Marka Givenchy Beauty słynie z gry światłem. Wprowadzone w 2006 roku na rynek innowacyjne  Prisme Libre od razu stały się światowym bestsellerem. Do tej pory marka pracuje na tym, aby produkty, które nakładamy na skórę dawały w każdym świetle perfekcyjny efekt. 
W ofercie marki pojawiło się kilka nowości i to właśnie o nich będzie dzisiejszy wpis, zapraszam dalej... • Jest to pierwszy w marce Givenchy długotrwały podkład, który łączy świetliste matowe wykończenie z korzyściami płynącymi z pielęgnacji skóry. To korygujący i pielęgnujący podkład, składający się w 82% z formuły pielęgnacyjnej i wykonany w 97% ze składników pochodzenia naturalnego, natychmiast tworzy pięknie matową cerę — z rezultatami, które wg producenta utrzymują się przez 24 godziny — i z upływem czasu. Skóra oddycha naturalną, świetlistą, matową perfekcją.
 • W porównaniu do Prisme Libre Skin - Caring Glow jest dużo bardziej kryjący i zdecydowanie bardziej trwały. Dlatego uważam, że świetnie sprawdzi się u osób, których cera może się przetłuszczać.
 • Fluid ten, to promienne i subtelne pigmenty, które zostały połączone, aby stworzyć 35 odcieni o możliwym do zbudowania kryciu. Dostępny w trzech tonacjach – neutralnej, ciepłej i chłodnej – aby dopasować się do każdego odcienia skóry. Seria została stworzona, aby uzupełniać różne odcienie pudru sypkiego Prisme Libre dla uzyskania ostatecznej, świetlistej, matowej cery.
 • Kluczowe korzyści tego podkładu to:
 • - 24-godzinne matowe wykończenie, świetlistość, korekcja optyczna i "rozmycie niedoskonałości".
  - 97% formuła pochodzenia naturalnego.
  - 82% baza pielęgnująca skórę.
  - Lekka formuła.
  - Odporny na pot. Odporny na rozmazywanie. Wodoodporny.
  - Od średniego do pełnego krycia.
  - Oddychający, wygodny, nie zatyka porów.
  - Zachowuje nawilżenie skóry.
  - Chroni skórę przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.
 • Z podkładem Prisme Libre Skin - Caring Matte łatwo się pracuje. Na skórze nie czuć, że nosimy podkład o przedłużonej trwałości. Dobrze współpracuje z różnymi bazami i kremami. Ja osobiście jestem ogromną fanką wersji Glow i w praktyce zazwyczaj mieszam oba te produkty uzyskując doskonałe efekty.
 • Produkt dostępny na wyłączność w perfumeriach Sephora Polska
 • Ja posiadam odcienie: 
 • wersja Prisme Libre Skin - Caring Matte - W-105; 
 • wersja Prisme Libre Skin - Caring Glow - N-250. 


Jak wspomniałam podkład Prisme Libre Skin-Caring Matte Foundation został specjalnie zaprojektowany do połączenia z kultowym pudrem sypkim lub pudrem prasowanym Prisme Libre


 • To najlepiej sprzedający się puder sypki we Francji, Hiszpanii, UK czy Włoszech w roku 2019. Puder Prisme Libre, został zaprojektowany w 2006 roku przez Nicolasa Degennesa, dyrektora artystycznego Givenchy ds. makijażu i koloru, charakteryzuje się harmonią czterech odcieni, które matują, "blurują" i rozświetlają cerę.
 • Jest niewyczuwalny na skórze, miękki, przewiewny i ma bardzo delikatną konsystencję, która zapewnia wg mnie transparentne, gładkie i lekko matowe wykończenie, które utrzymuje się przez ok. sześć godzin oraz nie zbryla się. W jednym kroku utrwala makijaż, a skóra jest wysublimowana, promieniująca światłem, skorygowana.
 • Zamknięty w pięknym rzeźbionym etui z wygrawerowanym kultowym logo 4G, pudrowa bryza utrwala makijaż przez cały dzień.
 • Puder dostępny jest w sześciu wersjach kolorystycznych. Dostępny na wyłączność w perfumerii Sephora Polska. Ja posiadam puder w odcieniu nr 4.  • To nowość, wersja prasowana Prisme LibreDzięki poręcznemu, przenośnemu formatowi ten kompaktowy puder jest idealny do poprawek poza domem przez cały dzień. W komplecie ze zintegrowanym pędzelkiem i lusterkiem. Aplikacja jest precyzyjna i łatwa – gdziekolwiek jesteśmy. Z eleganckim topem ze sztucznej skóry i kultowym logo Givenchy 4G w srebrnym wykończeniu jest to kompaktowy puder couture, który naprawdę robi wrażenie, cieszy oko i można go zabrać ze sobą wszędzie. 
 • Podobnie jak inne produkty marki Givenchy dostępny na wyłączność w perfumerii Sephora Polska.
 • Ja posiadam puder w odcieniu nr 1. Pastel Mousseline.
 • W swojej stajni Prisme Libre posiada także róże i pudry brązujące. Śmiało można je używać razem z podkładem Prisme Libre Skin-Caring Glow czy Matte i pudrem sypkim Prisme Libre, aby dodać sobie świeżego rumieńca i pięknie wyrównać cerę. Osobiście nie wyobrażam sobie makijażu bez choćby odrobiny różu. 

„Cała magia tego produktu polega na tym, że mamy znacznie więcej swobody niż przy zwykłym różu. Wyzwoliliśmy kolory. Zebraliśmy wszystkie elementy, które sprawiają, że Prisme Libre jest ikoną: przezroczystość, kolor i światło.” tak o tym produkcie wypowiada się — Nicolas Degennes, dyrektor ds. makijażu i koloru w Givenchy.

Róż sypki Prisme Libre Blush dostępny jest w sześciu wariantach kolorystycznych. Wg mnie jest bardzo mocno napigmentowany dlatego trzeba go nakładać lekką ręką i naprawdę wystarczy odrobina.
Ja posiadam róż w odcieniu nr 2. Tafetas Rose.

#givenchybeauty  #makeup  #prismelibre  #masteroflights  #prdiparlux  #sephorapolska 

Komentarze

Prześlij komentarz

Ślad w postaci komentarza jaki zostawisz po sobie jest dla mnie dowodem na to, że blog i treści w nim zawarte są ciekawe i godne uwagi. Dziękuję za każde słowo czytam je z przyjemnością :)

instagram @stellalily_pl