Zapraszam na BAZAREK ;-))

Jakiś czas temu obiecałam, więc dotrzymuję obietnicy. A ponieważ jesień sprzyja porządkom, dobrze zrobi mi także przewietrzenie mojego kuferka.
Znalazłam w nim wiele kosmetyków które kupiłam i używałam zaledwie kilka razy lub wcale. Nie lubię jak coś się marnuje a wiadomo wiecznie te rzeczy nie będą dobre.
Tak więc zapraszam kto pierwszy ten lepszy!


Zapraszam!


Podkład w kompakcie Biotherm Aquaradiance w bardzo jasnym odcieniu 216, dla mnie niestety za jasnym choć bardzo go lubię. Pisałam o nim TUTAJ
Zużycie  5-10% więc jest jeszcze co testować.

Cena drogeryjna ok 70-80złDo sprzedania mam też paletkę cieni w odcieniach fioletu  Clinique Colour Surge Eye Shadow Trio, zdjęcie wkrótce. Użyta 2-3 krotnie, zużycie 2-5%

Paletka pochodzi z zestawu.


Po pierwsze puder Skin79 Crystal Finish Pact kupiłam go jakiś czas temu i tylko nosze w torebce bo nie mam czasu robić nim poprawek, choć sprawuje się świetnie. Pisałam o nim TUTAJ ;))
Zużycie mniej niż 2% nawet nie starła się do końca tak drobniutka wyciśnięta siateczka.


To już chyba kultowy BB Cream Missha Perfect Cover #23, kupiłam go pod wpływem chwili, nie używany w ogóle. Zużycie jedna kropla do swatcha.

Pojemność : 20 ml - 


Cień mineralny Lily Lolo. Pisałam o nich TUTAJ
Zużycie tylko do swatchy i do 2 pokazowych makijaży. Niestety to jednak nie moje kolory.Cień mineralny Lily Lolo. Pisałam o nich TUTAJ
Zużycie tak jak pisałam wyżej.
Cień mineralny Lily Lolo. Pisałam o nich TUTAJ
Zużycie tylko do swatchy i do 2 pokazowych makijaży. Niestety to jednak nie moje kolory.Cień mineralny Lily Lolo. Pisałam o nich TUTAJ
Zużycie tylko do swatchy i do 2 pokazowych makijaży. Niestety to jednak nie moje kolory.
Komentarze

 1. Byłabym chętna na Misshę, ale nie wiem jak z kolorem. Niestety The Oriental Gold Skin79, który kupiłam od Ciebie okazał się za jasny.Jak oceniasz odcień Misshy w porównaniu do w/w? Coś jeszcze ciekawego? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. krzykla: Missha jest o ton ciemniejsza od tamtego i bardziej wpada w żółć. Polecam, ja przerzucam się na minerałki, przez moją nieszczęsną alergię :(( Dlatego m.in. z bólem serca wyprzedaję.

  OdpowiedzUsuń
 3. chętnie przygarnęłabym puder skin79 crystal finish, ale to już odezwę się na twojego maila;)

  OdpowiedzUsuń
 4. loken: zaklepany, czekam na wiadomość ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. miałam na myśli wiadomość;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak patrzę i patrzę na swatche w internecie i sama nie wiem...chyba na zimę powinnam raczej wziąc 21 :( A ile on ma przydatności od otwarcia (bo rozumiem, że otworzyłaś do swatchy)?

  OdpowiedzUsuń
 7. hej hej;)
  sorry za ten misz masz. Jestem strasznie zabiegana - już wysłałam adres na maila;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Ślad w postaci komentarza jaki zostawisz po sobie jest dla mnie dowodem na to, że blog i treści w nim zawarte są ciekawe i godne uwagi. Dziękuję za każde słowo czytam je z przyjemnością :)

instagram @stellalily_pl