Tag - Postanowienia 2012 :)

Powiem szczerze, że nie myślałam w ogóle nad jakimikolwiek postanowieniami na rok 2012, bo znam siebie na tyle, że nawet błahe postanowienie może zostać zwyczajnie "olane" w całym co dziennym pędzie i obowiązkach... Co nie znaczy, że uważam postanowienia za coś głupiego, wręcz odwrotnie. Myślę, że dają nam taki mały obraz samego siebie. 

Dodam jeszcze, że dziękuję za tego TAGa Idalii :-*Tak więc do dzieła! Moje postanowienia:

 1. Ograniczyć zakupy cieni... Kategorycznie dość, może poza NAKED2 :P
 2. Zadbać wreszcie o dłonie i stopy, bo są w stanie tragicznym. Wszystko: skóra, paznokcie :(
 3. Zrzucić co najmniej 6-7 kg, to chyba największe wyzwanie. Ja tak kocham chlebek, makarony, słodycze... ;P
 4. Wstyd się przyznać ale cały rok nie byłam na przeglądzie zębów u dentysty. Ciągle coś... W przyszłym roku koniecznie przegląd, ewentualne leczenie no i koniecznie scaling + piaskowanie + żel wybielający.
 5. Kontynuować tegoroczne działania czyli naturalna pielęgnacja skóry, włosów. Sprawdzanie składów. Minerałki, kwasy, oleje ... 
Pewnie jeszcze coś bym wymyśliła ale po co skoro obietnica może zostać niedotrzymana. Bardzo chciałabym chociaż jedno lub dwa postanowienia z tej listy dotrzymać :)
Zapraszam do zabawy: Prozerpine , Kamilanna, Yasminelle, Krzyklę , Bellę :)

Komentarze

 1. podpisuję się pod drugim i trzecim postanowieniem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję postaram się wrzucić w najbliższym czasie odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogłabym się podpisać pod Twoimi postanowieniami! Z tym, że do dentysty już jestem zapisana na styczeń ;) Dziękuję za TAG! Jak znajdę chwilkę to coś naskrobię albo zrobię kopię Twoich postanowień ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Ślad w postaci komentarza jaki zostawisz po sobie jest dla mnie dowodem na to, że blog i treści w nim zawarte są ciekawe i godne uwagi. Dziękuję za każde słowo czytam je z przyjemnością :)

instagram @stellalily_pl