Urządzenie oraz żel na niedoskonałości od FOREO

Urządzenia i kosmetyki marki FOREO towarzyszą mi od lat, zawsze jestem bardzo ciekawa kolejnych nowości, bo wiem, że marka dba o każdy detal a przede wszystkim skuteczność swoich produktów.

Ostatnia nowość od marki to FOREO ESPADA BHA + PHA Blemish Solution Concentrated Gel – rozwiązanie, które może pomóc pozbyć się niedoskonałości w zaledwie kilka dni. Moja nastoletnia córka testowała ten produkt razem z urządzeniem FOREO ESPADA. O tym jak się sprawdził na cerze trądzikowej u nastolatki, przeczytasz dalej dzisiejszym wpisie. Zapraszam…

Kilka słów o kosmetyku FOREO ESPADA BHA + PHA Blemish Solution Concentrated Gel...

Wg producenta to skoncentrowany, a zarazem lekki żel, który został opracowany na bazie silnie działającej kombinacji składników, które zapobiegają nadmiernemu wysuszaniu i łuszczeniu się skóry, dzięki czemu cera staje się nieskazitelnie czysta i promienna. Jako część linii ESPADA, Blemish Solution może być stosowany w celu szybkiego usunięcia niedoskonałości na powierzchni skóry. Można go również używać w połączeniu z FOREO ESPADA, urządzeniem do terapii niebieskim światłem LED, które zabija niedoskonałości pod powierzchnią skóry, zanim będą miały szansę pojawić się na Twojej cerze. Urządzenie fajnie „podkręca” pielęgnację – można  wymierzyć w trądzik, leczyć go i zwalczać ze zdwojoną mocą.

Kosmetyk ma w składzie silne składniki, a skomponowana formuła jest skuteczna. Mamy potężne połączenie 6 różnych super składników, w tym: 

- 2% kwas salicylowy + oczar wirginijski - aby odblokować pory i delikatnie złuszczyć;

 - niacynamid + olejek z drzewa z drzewa herbacianego - aby szybko zmniejszyć wypryski, rozjaśnić uporczywe niedoskonałości i pomóc zredukować zaczerwienienia i przyszłe wypryski;

 - panthenol + kwas laktobionowy - aby uspokoić i nawilżyć skórę.

ESPADA BHA+PHA Blemish Solution jest ultra delikatny. W przeciwieństwie do większości produktów na trądzik, które mogą powodować nieestetyczne wysuszenie i łuszczenie się skóry, ta skoncentrowana, ale lekka formuła żelu zawiera kwas laktobionowy, który pomaga zatrzymać wilgoć i zwiększyć ogólny poziom nawilżenia, oraz panthenol, który łagodzi skórę, zmniejszając swędzenie i stany zapalne - oferując doskonałą ulgę dla skóry skłonnej do powstawania niedoskonałości. Formuła jest prosta, przejrzysta i bezpieczna dla cer w każdym wieku.

Zarówno ESPADA BHA+PHA Blemish Solution jak i FOREO ESPADA używałyśmy z moją córką wspólnie. Ja na pojawiające się raz w miesiącu pojedyncze wypryski. Stella na trądzik młodzieńczy, który pojawił się głównie w strefie T. Blemish Solution świetnie sobie radzi także bez urządzenia i zdecydowanie przyspiesza gojenie wyprysków. Ślady po nich są jaśniejsze lub nie ma ich wcale. Jeżeli dodatkowo córka używała urządzenia ESPADA śmiało można powiedzieć, że pielęgnacja została jakby „podkręcona”, a leczenie wyprysków nabrało podwójnego tempa. Muszę przyznać, że Stella początkowo była zniechęcona do nowości, jednak w szybkim czasie zobaczyła rezultaty działania ESPADY. Używała jej sama z chęcią, a ja zauważyłam, że nawet wzrosła jej pewność siebie. Co nie ukrywam cieszy mnie jako rodzica.
ESPADA BHA+PHA Blemish Solution używamy zawsze na oczyszczoną skórę w pielęgnacji zarówno porannej jak i wieczornej. Po nałożeniu żadna z nas nie odczuwała nieprzyjemnego uczucia szczypania czy pieczenia. Żel łatwo się wchłania i jest bezzapachowy. Nie podrażnia. Sprawdził się także u mnie pod makijażem, gdzie na wyprysk punktowo musiałam nałożyć jeszcze korektor. Stella nie wykonuje jeszcze makijażu.

Podsumowując ESPADA BHA+PHA Blemish Solution oraz urządzenie FOREO ESPADA to świetna propozycja dla osób borykających się z trądzikiem w każdym wieku. Przyspiesza leczenie, gojenie się pryszczy. Zwłaszcza ropnych wyprysków. Łatwo się go stosuje, jest lekki i skoncentrowany. Łagodzi skórę, zmniejszając swędzenie i stany zapalne. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Testowany dermatologicznie, bezzapachowy. Natomiast urządzenie bajecznie proste w obsłudze i skutecznie „podkręcające” leczenie niedoskonałości.

Komentarze

Prześlij komentarz

Ślad w postaci komentarza jaki zostawisz po sobie jest dla mnie dowodem na to, że blog i treści w nim zawarte są ciekawe i godne uwagi. Dziękuję za każde słowo czytam je z przyjemnością :)

instagram @stellalily_pl