Kuracja odmładzająca z BIODERMĄ czas start :)


Tak jak wczoraj wspominałam w październiku dostałam kilka paczek. W jednej z nich była kuracja regeneracyjna MATRICIUM od Biodermy. Bardzo ucieszyłam się z tej propozycji, bo przyznam się szczerze planowałam zakup jakiejś kuracji właśnie na sezon jesienno - zimowy, a tu proszę, ktoś czyta w moich myślach :D 

Wg producenta:
MATRICIUM to pierwszy na rynku produkt o statusie wyrobu medycznego działający na przyczyny starzenia się skóry. Światowy patent, który przywraca komórkom właściwą dla młodej skóry zdolność regeneracji i odbudowy. Dostarcza niezbędne skórze substraty, zapewniające jej optymalne funkcjonowanie. Ma 63 składniki aktywne, które naturalnie występują w skórze i są przez nią całkowicie przyswajane. 
Matricium nie jest ani cząsteczką ani też kosmetykiem, lecz wysokiej klasy środkiem odżywczym dla komórek, który stanowi jedną całość. Ma przedłużać komórką życie i stymulować syntezę komórek przywracając im naturalne funkcje życiowe. Więcej można poczytać TU.
Opakowanie zawiera 30 ampułek na miesięczną kurację.

Prawda, że brzmi bardzo obiecująco a to tylko maleńki fragment tego co pisze producent o tym środku odżywczym. Liczę na ogromną poprawę jakości skóry, tym bardziej, że jestem w przedziale wiekowym 35+  więc moja skóra wymaga aby się nią właściwie opiekować i dostarczać jej tego co najlepsze aby jak najdłużej cieszyć się "młodością" :)
Będę się z Wami dzielić na bieżąco efektami. Mam nadzieję, że będą tylko pozytywne. 
BIODERMA  przygotowała także dla moich czytelniczek niespodzianki więc bądźcie czujni :))
Komentarze

Prześlij komentarz

Ślad w postaci komentarza jaki zostawisz po sobie jest dla mnie dowodem na to, że blog i treści w nim zawarte są ciekawe i godne uwagi. Dziękuję za każde słowo czytam je z przyjemnością :)

instagram @stellalily_pl