Swatche palety Monaco Sleek i-DivineSleek Make Up Mediterrianean collection Monaco
Limited Edition


Troszkę trwało zanim zrobiłam zdjęcia (mam nadzieję) w miarę rzeczywistych kolorów tej paletki. Moim aparatem kompaktowym to był naprawdę nie lada wyczyn ;-)

Paletkę zapowiadałam wczoraj (tutaj).

No ale do rzeczy... w górnym pasku palety mamy kolory które zwą się: bamboo, aquamarine, midnight garden, sunset, washed ashore i magenta madness (na zdjęciu poniżej od lewej do prawej). Z tym ostatnim miałam naprawdę wielki problem, bo we wszystkich widzianych przeze mnie swatchach na różnych stronkach ten kolor wygląda na fiolet a w rzeczywistości to niesamowity "wściekły" róż.

zdjęcia robione w świetle dziennym
Oraz pojedynczo:


Teraz dolny pasek palety. Od lewej do prawej mamy cienie które zwą się: summer breeze, sand walker, kiwi zest, lotus flower, humming bird, moors treasure. Prawda, że fajne te nazwy wymyślili  ;-p


Pojedyncze cienie:

To by było na tyle ;)
Mi osobiście najbardziej podoba się bamboo i lotus flower.
A jak Wam się podoba ta paletka ?

Komentarze

 1. Ta paleta jest genialna, jestem w niej zakochana na zabój od otwarcia opakowania :) Dawno nie miałam tak wakacyjnego zestawu cieni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wyglada to zestawienie kolorków :D jednak moimi faworytami są: lotus flower, kiwi zest, midnight garden, sand walker

  OdpowiedzUsuń
 3. a. - mi tez bardzo się podoba ;-)
  paulakan - oj popieram popieram ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Paletka jest cudowna, też ją sobie zakupiłam :) Piękne kolorki, mocno napigmentowane i dużo perłowych, które uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Ślad w postaci komentarza jaki zostawisz po sobie jest dla mnie dowodem na to, że blog i treści w nim zawarte są ciekawe i godne uwagi. Dziękuję za każde słowo czytam je z przyjemnością :)

instagram @stellalily_pl