Go Beyond The Cover czyli nowe oblicze Zombe Boya

Ponieważ sama mam od niedawna tatuaż bardzo zaciekawiła mnie nowa reklama produktów marki Dermablend. Powiem szczerze wręcz zaszokował mnie nowy wygląd Zombie Boya.


Wiele osób ma coś do ukrycia na swojej skórze ale nie zawsze się to udaje. Marka Dermablend Professional wypuściła na rynek serię produktów do kamuflażu które ukrywają...  Tatuaż!
W skład jej wchodzą primer, korektor, puder i pędzel.

Więcej informacji bezpośrednio pod linkami.
A oto reklama o tym jak działają te kosmetyki. Naprawdę jak to zobaczyłam byłam pod wrażeniem. Strasznie jestem ciekawa tego produktu. Co prawda nie zamierzam ukrywać swojego tatuażu ale chętnie sprawdziłabym je na sobie :P 
Poza tym nowe oblicze Ricka bardzo mi się podoba :-PNiesamowite prawda... Ciekawe jak to jest zobaczyć ponownie swoją "prawdziwą" twarz w lustrze :)Komentarze

 1. o matko, co ten chłopak z sobą zrobił... nie mam nic przeciwko tatuażom, ale on strasznie sobie oszpecił twarz :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam tą reklamę, ale nie wierzę w aż takie krycie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się ta reklama bardzo podoba a produktu jestem bardzo ciekawa chociaż z naszym aptecznym podkładem Vichy Dermablend mam niemiłe wspomnienia...

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja wierzę, bo jak widać pracował nad tym sztab specjalistów i ileś tam warstw wszystkiego jest w stanie pokryć te tatuaże. Reklama jest moim zdaniem ZAJEBISTA :) I bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też wierzę! Świetny efekt!!! Ciekawa jestem ile kosztuje takie cudo, ale widziałam że nakładali mu coś natryskowo, więc w domu niestety cięzko będzie uzyskać taki efekt :( A z chęcią permanentnie ukryłabym swoje tatuaże :( Swoją drogą fajny on, taki niewytatuowany :D No ale w końcu zarabia na życie przez te tatuaże ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. paulakan: natryskowo nakładany był ten reklamowany produkt, w domu raczej pozostaję gąbeczka lub pędzel. A ceny produktów są w granicach 30$ i o ile się nie mylę dostępna jest tez przesyłka międzynarodowa.

  Bella: Popieram popieram ;-))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Ślad w postaci komentarza jaki zostawisz po sobie jest dla mnie dowodem na to, że blog i treści w nim zawarte są ciekawe i godne uwagi. Dziękuję za każde słowo czytam je z przyjemnością :)

instagram @stellalily_pl