Spotkanie blogerów Summer Edition 2014 w Warszawie


Wakacje w tym roku spędzam bardzo aktywnie i głównie na wyjazdach. Mi to jednak odpowiada, miło się wyrwać raz na jakiś czas z domowych pieleszy :) Wakacyjne tourne rozpoczęłam od spotkania blogerskiego w Warszawie. Było mi ogromnie miło poznać tyle nowych osób, bo ja naprawdę rzadko bywam na tego typu imprezach a patrząc na statystyki wypada to mniej więcej raz na rok... I tak bywa.
Mam nadzieję, że to się zmieni bo ludzie, których poznałam są fantastyczni :)
Spotkanie odbyło się w przemiłej atmosferze, ogromne ukłony na organizatorek, wszystko dopięte na ostatni guzik. Głównym celem imprezy była licytacja na rzecz Stasia, która przebiegała naprawdę sprawnie i zebraliśmy całkiem sporą sumę. to mi się podoba!
Innymi punktami spotkania były prezentacje firm: Vipera i Orientana. Vipera głównie prezentowała lakierowe nowości a wierzcie mi było ich mnóstwo. Dziewczyny w między czasie malowały paznokcie, ja się jednak nie skusiłam. Z ogromną przyjemnością wysłuchałam też opowieści właścicielki firmy Orientana, to jest dopiero pasja!
Te wszystkie atrakcje okraszone były pysznym jedzeniem i drinkami :)
Dziękuję też moim towarzyszom podróży za fajnie spędzony czas :) MrMajlajf, Tamit24 I Ilościowego buziak i do następnego !


Linki do sponsorów :)
AllePaznokcieAvene , Beauty FloBellBiodermaCarmexpolskaColorisCraft'n'Beauty ,  DiamentEmbryolisse , LireneEssenceGolden RoseIwostinKamillLagenkoLemaxNova KosmetykiOrganiqueOrientanaoryginalnego ZrPaeseDziewczyny inteligentne Get MoreSorayaThe Body ShopTOŁPAWeronaViperaZiaja , Revlon

Komentarze

Prześlij komentarz

Ślad w postaci komentarza jaki zostawisz po sobie jest dla mnie dowodem na to, że blog i treści w nim zawarte są ciekawe i godne uwagi. Dziękuję za każde słowo czytam je z przyjemnością :)

instagram @stellalily_pl