Paczka od ESTEE LAUDER... Czyli MAMA chwalipięta :D


Wiem wiem jestem okropna, wstrętna chwalipięta, ale papa mi się cieszy bo całkiem niedawno odebrałam paczkę z nagrodą, którą wygrałam w konkursie Kolor i Styl II organizowanym przez Estee Lauder i BOHOBOCO na Facebooku. To, że jestem fanką tych marek to nie nowość, więc tym bardziej cieszę się z wygranej w pierwszej turze. 
Nagroda to zestaw kosmetyków użyty w moim kolażu (sama wybrałam odcienie :) oraz dodatek z kolekcji BOHOBOCO - ja dostałam bransoletkę :) Jak wygląda wyróżniona praca popatrzcie sami...A oto produkty, które otrzymałam z bliska :)


Wszystkie produkty pochodzą z linii Pure Color i po bliższym zapoznaniu się bardzo przypadły mi do gustu. Szczególnie podoba mi się róż. Chyba będzie to miłość od pierwszego użycia, piękny satynowy, z rozświetlającymi nienachalnymi drobinkami. Do tej pory wielbiłam bronzer Estee Lauder i używałam namiętnie każdego dnia, od tygodnia nie rozstaję się z różem :) O pozostałych kosmetykach jeszcze zbyt wiele powiedzieć nie mogę, nie będę wszystkiego zdradzać :P Na "pokazówki" przyjdzie czas... Dajcie znać tylko co chcecie aby było pierwsze :)

Do zestawu kosmetyków dołączona była także bransoleta z kolekcji BOHOBOCO. Piękna czarna z malutkimi połyskującymi w świetle niebieskimi drobinkami. Świetna niespodzianka! Trafiona w mój gust w 100% Swoją drogą ubrania tej marki bardzo mi się podobają.


Wkrótce mowa o kolejnych paczkach... Kochani mój św. Mikołaj OSZALAŁ ... :DDD

Komentarze

Prześlij komentarz

Ślad w postaci komentarza jaki zostawisz po sobie jest dla mnie dowodem na to, że blog i treści w nim zawarte są ciekawe i godne uwagi. Dziękuję za każde słowo czytam je z przyjemnością :)

instagram @stellalily_pl