Pazurki w kolorze żółtka

NYX Ink Nail Art w kolorze Yellow NA03
Każda kobieta a już na pewno taka kura domowa jak ja, gdzie 24h na dobę jest na pełnych obrotach musi od czasu do czasu "zaszaleć" bo inaczej zwarjuje!
Już nie pamiętam kiedy ostatnio malowałam paznokcie... może z 2 - 3 razy w ciągu ostatnich dwóch lat. Co nie znaczy, że nie lubię mieć zadbanych paznokci, zwyczajnie nie mam na to czasu.
Wczorajsze malowanie to prawdziwy wyczyn biorąc pod uwagę to, że nałożyłam 3 warstwy lakieru a wiadomo to już nie schnie tak szybko, choć ten lakier o dziwo mnie zaskoczył bo naprawdę dawał z tym radę :-)
Oczywiście nie obyło się bez uszkodzeń - dlatego przykleiłam  naklejki ;-P Ale co się dziwić jak między pomalowaniem jednej i drugiej ręki zrobiłam chyba z dziesięć czynności wokół moich córek.

Ale co rzeczy. Jest to lakier typowo do wzorków z długim cieńkim pędzelkiem (paznokcie malowałam używając innego pędzelka). Dlatego na temat pędzelka się nie wypowiem. Kolor bardzo mi się podoba prawdziwe żółtko ;-)
Konsystencja super, gładko się nakłada. Mam małe doświadczenie z lakierami ale ten bardzo mi się podoba. Bardzo miłym zaskoczeniem jest to, że na opakowaniu mamy skład lakieru  i inne informacje np. to, że jest hypoalergiczny. Mam już go 2 dzień na paznokciach i jestem w szoku bo spisuje się dzielnie.
Zrobię "Edycję" posta jak będzie ze zmywaniem i jak długo wytrzyma tortury na moich paznokciach :-P

Trzy warstwy.
Naklejki super się sprawdzają, gdy nie ma się czasu na poprawki :-P
Zdjęcia można powiększać ;-)
Edit:
Lakier zmyłam po 3 dniach, niestety nie przetrwał po tym jak na wieczornym seansie moje zęby dorwały w stresie paznokcie!
Zmywał się przyzwoicie, nic się nie mazało.

Komentarze

  1. Wow co za żywy kolor! :D wprawdzie nie moja tonacja, ale u Ciebie bardzo mi się podoba :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. też chcę taki żółty, ciężko taki dostać ...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Ślad w postaci komentarza jaki zostawisz po sobie jest dla mnie dowodem na to, że blog i treści w nim zawarte są ciekawe i godne uwagi. Dziękuję za każde słowo czytam je z przyjemnością :)

instagram @stellalily_pl