Rozjaśniająca baza Calvin Klein

Calvin Klein Pure White Whitening Treatment Makeup Base SPF 20
Pearly Base (29.6ml/1oz)

Kilka miesięcy temu szukałam bazy pod podkład, sama nie mogłam się zdecydować na coś konkretnego, a że w tym czasie była jakaś promocja na Truskawce to skusiłam się na bazę rozświetlającą (nie miałam wtedy żadnego rozświetlacza). Tak więc kupiłam...

Obietnice producenta:
  • Lekka konsystencja żelu bardzo łatwo rozprowadza się na skórze
  • Minimalizuje pory i wygładza skórę
  • Przedłuża trwałość podkładu
  • Pochłania nadmierne sebum, zapewniając matowe wykończenie
  • Chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV
  • Zapobiega powstawaniu drobnych linii i przebarwień


Opakowanie bardzo ładne, eleganckie i poręczne. Pudełeczka niestety już się pozbyłam.
Baza ma delikatną konsystencję, lekkiego kremu, fajnie się nakłada i rozprowadza. Praktycznie jest bez zapachowa. Wchłania się błyskawicznie, zupełnie nie czuć jej na twarzy. Nie ma uczucia, że skóra dusi się pod silikonem. Jest w kolorze beżowym, bardzo ładnie rozjaśnia, mam nadzieję, że to widać na dłoni (bo mam kiepski aparat). Delikatnie rozświetla, nie działa tak mocno jak typowy rozświetlacz więc spokojnie można nawet nałożyć na całą twarz. Trzyma się dzielnie i dobrze współdziała z innymi podkładami.
 Zdjęcia w świetle dziennym

Opakowanie zawiera całkiem sporą ilość produktu jak na moje potrzeby więc już podzieliłam się nim z mamą, tym bardziej, że po otwarciu (zdjęciu plomby z dzióbka) należy ją zużyć w ciągu 3 miesięcy.  Ja używam jej wtedy kiedy moja twarz jest totalnie zmęczona, bo nie lubię kłaść tylu kosmetyków jednocześnie. Bynajmniej, żadnego zapychania nie zauważyłam.
Wydaje mi się, że produkt wart wypróbowania. Ponadto oprócz tej perłowej producent oferuje nam jeszcze bazę nawilżającą i matującą.

Komentarze

instagram @stellalily_pl